Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, który obchodzony jest co roku 27 maja, samorządowcom pracującym w naszej Gminie życzymy wszystkiego najlepszego oraz wytrwałości, satysfakcji i sukcesów w realizacji zadań.
Dziękujemy za pracę, którą wykonujecie na rzecz polepszenia jakości życia naszej społeczności. To fundament, na którym opiera się rozwój i pomyślność Gminy Skarszewy.