Mieszanka Skarszew – Pani Bronisława Komorowska, skończyła 100 lat! Ze specjalnymi życzeniami, gratulacjami i pięknymi kwiatami zawitali do dostojnej Jubilatki: burmistrz Skarszew Jacek Pauli, sekretarz gminy Magdalena Forc-Cherek i zastępca dyrektora Centrum Usług Społecznych w Skarszewach Monika Breska.
100-letnia Mieszkanka ma troje dzieci – dwie córki i syna, troje wnucząt i sześcioro prawnucząt. Z okazji tak wyjątkowych urodzin, do mieszkającej z córką Jubilatki przyjechali ze Szkocji wnukowie z dziećmi. Jak wspominają najbliżsi, Pani Bronisława znana była m.in. z tego, że bardzo dobrze gotowała i była też bardzo cenioną, utalentowaną krawcową. Co ważne, nadal jest niezmiernie ciepłą, uśmiechniętą osobą, a przy tym wciąż ma dobrą pamięć. Pani Bronisława przez większość swojego życia związana była z Kwidzynem, a w Skarszewach mieszka od 23 lat.
Dodajmy, że 10 lutego swoje setne urodziny obchodziła inna mieszkanka Skarszew – Pani Urszula Świątek.